Informační deska

drevotvar.com je předsedou Klastru českých nábytkářů

Klastru českých nábytkářů

drevotvar.com je členem Svazu českých a moravských výrobních družstev

Svazu českých a moravských výrobních družstev Rychlý kontakt

drevotvar.com
Pražská třída 799
500 04 Hradec Králové

Tel: (+420) 777 764 535
mobil: (+420) 777 764 533
e-mail: odbyt@drevotvar.com

O společnosti

Výrobní činnost družstva drevotvar.com se zaměřuje především na výrobu a realizaci atypických a malosériových kancelářských, bytových, hotelových a interiérů. Při provádění zakázek vychází drevotvar.com z dlouholeté tradice výroby kvalitního nábytku v Hradci Králové, která sahá až do roku 1950 kdy byl založen hradecký Dřevotvar. Při tvorbě atypických interiérů a malosériových nábytkových řad firma spolupracuje s předními českými i zahraničními architekty.

Naše družstvo je pro Vás připraveno realizovat dodávku kompletních interiérů s montáží na klíč pro státní instituce, hotely, banky a soukromé investory. Provádět repase a opravy starších i historicky cenných interiérů, montáže a dodávky oken a dveří. V rámci komplexních dodávek interiérů, řešíme vybavení interiérů včetně podlahových krytin, sedacího nábytku, osvětlení a současně poskytujeme servis i v přidružených elektro oborech, od konzultace až po vlastní realizaci.

drevotvar.com je předsedou Klastru českých nábytkářů http://www.furniturecluster.cz, KČN je zaměřen na kooperaci mezi svými členy při dodávkách větších celků nábytku a sdružuje 34 největších výrobců nábytku v ČR včetně Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity v Brně a Brněnských veletrhů.

drevotvar.com je členem Svazu českých a moravských výrobních družstev http://www.scmvd.cz. Toto sdružení českých výrobních družstev poskytuje svým členům prostřednictvím Fondu dlouhodobých úvěrů za zvýhodněných podmínek úvěry na proinvestování dodávek interiérů velkých investičních celků.

(c) 2011 drevotvar.com, Hradec Králové, realizace: Linnet Design